Aktualności

Nagroda Modernizacja Roku 2017

Inwestycja - zbiorcza droga południowa zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie Modernizacja Roku 2017 w kategorii drogi i mosty. Nagroda przypadła miastu jako głównemu inwestorowi, Legnickiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji S.A. za wkład finansowy oraz projektantowi Egis Katowice i wykonawcy - konsorcjum firm Mosty – Łódź SA z Łodzi i Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego z Torunia.

Kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich w LPWiK S.A.

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. 11 maja 2018 r. po raz trzeci wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Ćwiczenia "Powódź 2018"

W dniach 23-24.04.2018r. odbyły sie ćwiczenia miejskie pod nazwą „Powódź 2018” wg scenariusza zatwierdzonego przez Prezydenta Miasta Legnicy.

powodz_2018_1.jpg

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. ogłasza ustny przetarg nieograniczony w formie licytacji publicznej na sprzedaż nieruchomości

LPWiK S.A. „Gazelą Biznesu” 2017

W dniu 20 lutego 2018r. w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław odbyła się gala regionalna wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2017”, rankingu najbardziej dynamicznych firm, sporządzanego przez ogólnopolski dziennik specjalistyczny „Puls Biznesu”.

gazela_2018.jpg

Kolejny sukces LPWiK S.A.

Dnia 4 grudnia br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Prezes NFOŚiGW Kazimierz Kujda oraz Prezes Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. Zbigniew Mróz, podpisali umowę o dofinansowanie projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Legnica, etap III".

umowa_nfos1.jpg

Komunikat w sprawie taryfy dla zbiorowego dostarczania wody i zbiorowego odprowadzania ścieków na rok 2018

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. uprzejmie informuje, że Rada Miejska Legnicy na posiedzeniu w dniu 27.11.2017r. podjęła uchwałę nr XXXIX/416/17, w sprawie zatwierdzenia taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na rok 2018.

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej
powrót